Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Mortal Pizza!

Cenega postanowiła rozdać pizze graczom, którzy zagrają w “Mortal Kombat 11” i postanowią świętować tydzień tytułu wraz ze znajomymi!

Pełne oświadczenie i warunki wzięcia udziału w akcji:

Świętuj z nami tydzień MORTAL KOMBAT 11! Zaproś znajomych na wspólne granie w dniach 23–28 kwietnia, a my zapewnimy dostawę darmowej pizzy od PIZZA DOMINIUM na Waszą imprezę!

Mamy pyszną wiadomość dla graczy, którzy już zamówili lub dopiero planują zakup gry Mortal Kombat 11! Dzięki współpracy z Pizzą Dominium, przygotowaliśmy wspólnie niespodziankę dla fanów gry! Wystarczy w tygodniu premierowym zaprosić znajomych na wspólne granie w MK11, by mieć możliwość otrzymania bezpłatnie 2 darmowych pizz na Waszą mortalową imprezę! 

Aby wziąć udział w promocji wystarczy wypełnić kilka prostych kroków:
1) Kup grę Mortal Kombat 11.
2) Zaproś znajomych na wspólne granie.
3) Zrób wspólne zdjęcie podczas zaciętej rozgrywki, na którym widać Ciebie ze znajomymi i grę “Mortal Kombat 11” na ekranie.
4) Opublikuj zdjęcie na Instagramie i otaguj je hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega.
5) Otrzymasz od nas kod na dwie darmowe średnie pizze od Pizza Dominium (do wyboru: Margherita, Capriciosa, Vesuvio, Pepperoni, Flambee).
6) Zamów swoją darmową pizzę wprost pod Twoje drzwi! Zadzwoń do Pizza Dominium pod numer 222 10 10 10 podaj kod i graj dalej zajadając się pyszną pizzą!

 …a to jeszcze nie koniec atrakcji! Do zgarnięcia jest również Edycja kolekcjonerska “Mortal Kombat 11 Kollektor’s Edition” na konsolę PlayStation 4!

Co zrobić żeby ją wygrać?
1) Zrób zdjęcie ze znajomymi i otrzymaną pizzą w prezencie od Pizza Dominium
2) Opublikuj fotkę na Instagramie z hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega. Umieść w opisie kreatywną odpowiedź na pytanie: “Która postać ze świata Mortal Kombat jest Twoją ulubioną i dlaczego?”
3) Czekaj na wiadomość i może to właśnie Ty zdobędziesz kolekcjonerkę Mortal Kombat 11.

Czas trwania akcji: 23.04 – 28.04.2019. Ilość pizzy ograniczona. Dostawa pizzy uzależniona jest od zakresu dostaw lokali Pizza Dominium, biorących udział w akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zasady i regulamin akcji dostępne są na stronie: https://pizzakombat.cenega.pl/

Partnerem akcji jest Pizza Dominium  https://www.pizzadominium.pl/. W Pizza Dominium wiemy jak to robić! Ponieważ PIZZA TO NASZ KONIK w naszej bogatej ofercie pizz mamy trzy różne kategorie, w której każdy znajdzie swoją ulubioną pizzę. Dla fanów włoskich smaków Pizze Rzymskie na kruchym i cienkim cieście, Pizze Premium to bogactwo składników na każdej z nich. Pizze Klasyczne to nasze bestsellery, którymi ochoczo zajadacie się podczas wspólnego GRANIA tj. Wasza ulubiona  Pepperoni czy Capricciosa!Zapraszamy do naszych restauracji, ale nie zapominamy też o tych, który lubią jeść pizzę w domu, przed komputerem, dlatego dowozimy ją gorącą, wprost pod Twoje drzwi! Wystarczy zadzwonić pod numer 222 10 10 10 lub zamówić online przez www.pizzadominium.pl.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy z grą Mortal Kombat 11 i Dominium Pizza!

Gra Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia 2019 roku w trzech wydaniach: wersji standardowejPremium Edition oraz Kollector’s Edition. W wydaniu standardowym gra będzie dostępna na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, a w wydaniu Premium Edition – na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra w wydaniu na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym czasie. Mortal Kombat 11 ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.