Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Nocne Maratony filmowe z Warsaw ComicCon

Warsaw Comic Con rusza już 19 maja! Nie, to nie jest żart! Wraz z Multikino Polska, HBO oraz FOX organizatorzy Warsaw ComicCon przygotowali dla Was mega niespodziankę – Nocny Maraton Serialowy!

Maraton odbędzie się już 19 maja, w SZEŚCIU Multikinach JEDNOCZEŚNIE, w różnych miastach: w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu!

Wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go na stronie imprezy (http://warsawcomiccon.pl/dla-odwiedzajacych/maratony-serialowe), a możesz spędzić fantastyczny wieczór i noc oglądając „Grę o Tron” na wielkim ekranie.

Nocny Maraton Serialowy to idealna okazja, by poznać nowych, fascynujących ludzi – bo przecież, choć dzieli nas wiele, łączy nas wspólna pasja. Oprócz pokazów serialowych, przewidujemy liczne atrakcje (cosplayerzy, promocje, gadżety) oraz konkursy z nagrodami!

W Złotych Tarasach nasz maraton odwiedzi sam Sylwester Wardęga, który przebierze się za White Walkera. Prawdopodobnie w holu kina stanie też oryginalny tron z „Gry o tron”.

A oto projekcje, jakie dla Was przygotowaliśmy:
I sala: serial HBO „Gra o Tron”, 6 sezon
II sala: w zależności od miasta – seriale FOX: „Legion” lub „Outcast” .
START: 20:00
Szczegóły i rejestracja biletów na warsawcomiccon.pl

multi multi po

 

multi multi2

Na Nocny Maraton Serialowy z „Grą o Tron” zapraszamy do: Warszawa (CH Złote Tarasy, Multikino Ursynów), Kraków (Multikino, ul. Dobrego Pasterza 128), Katowice (Galeria Katowicka), Wrocław (Arkady Wrocławskie), Poznań (Multikino 51).

Ale to nie wszystko – w każdym z wymienionych kin, oprócz „Gry o Tron” (HBO), w drugiej sali odbędzie się maraton wybranego serialu FOX – „Legion” (Warszawa – CH Złote Tarasy, Kraków – Multikino), „Outcast” (Wrocław – Arkady Wrocławskie, Poznań – Multikino 51) albo „The WalkingDead” (Warszawa – Ursynów, Katowice – Galeria Katowicka).

Bilety na Warsaw Comic Con kupicie tutaj: http://bit.ly/2mO2OAY

Formularz rejestracji biletu:
http://warsawcomiccon.pl/dla-odwiedzajacych/maratony-serialowe/.

Źródło: informacja prasowa