Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza w księgarniach

Najnowsza powieść ze świata Meekhanu Roberta M. Wegnera „Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza” dostępna jest już w salonach Empik i w sklepie powergraphu http://sklep.powergraph.pl/ (w wersji papierowej i w e-booku), a od 13 maja będzie w pozostałych księgarniach.

“Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza” to czwarta część bestsellerowego cyklu fantasy. Polubiłeś bohaterów sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego i zaskakujące fabuły „Gry o tron” George’a R.R. Martina? Przeczytaj Wegnera, nie pożałujesz.

„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” – historie z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają się na egzotyczną opowieść o światach różnych nacji, języków, wierzeń i magii. Napisana z rozmachem Pamięć wszystkich słów zabiera bohaterów na niegościnną pustynię, w niebezpieczne uliczki pełnych przepychu wschodnich miast czy w samo serce wyspy opanowanej przez zwaśnione rody, siedziby miejscowego boga. Pomiędzy zemstą rodową a buntem niewolników, wrzuceni między potęgi rozgrywające swoją partię z Losem, bohaterowie Wegnera muszą wybierać, gdy wydaje się, że nie pozostał już żaden wybór. I nawet nieśmiertelni się ugną, gdy w grę wchodzi honor, lojalność i przysięgi złożone cieniom tych, którzy odeszli.

Wegner PWS front 500