Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Plan Polconu

Udostępniono szkic planu tegorocznego Polconu, który odbędzie się w dniach 8-11 sierpnia w obrębie kampusu Uniwersytetu w Białymstoku.

Strona z planem

„Rozkład jazdy” na razie zawiera wszystkie godzinowe spotkania, panele, prelekcje i występy, które rozlokowane zostały w dziewięciu miejscach – tyle tylko, że nie zawsze w godzinach imprezy będą we wszystkich prowadzone punkty. Przykładowo w czwartek nieczynna będzie sala Azjatycka, z kolei w Auli Dużej odbędzie się konkurs cosplay i kilka spotkań (w tym forum Fandomu), zaś w Sali Widowiskowej ma zostać zorganizowana gala rozdania nagród im. Janusza A. Zajdla, oficjalne otwarcie oraz koncert zespołu Łysa Góra.

Warto wspomnieć, że na Polconie będzie można uczestniczyć w wykładach i spotkaniach autorskich m.in. z Robertem M. Wegnerem, Anną Kańtoch, Witoldem Jabłońskim, Krystyną Chodorowską, Cezarym Zbierzchowski, Adamem Święckim, Anną Brzezińską, Michałem Cholewą, Arturem Olchowym, Piotrem W. Cholewą, Martyną Raduchowską, Jackiem Komudą czy Martą Kisiel. A to dopiero początek, bo Polcon to niewątpliwie fantastyczne miejsce spotkań.


Źródło: polcon.pl