Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Polcon 2012 – noclegi w szkole

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępniamy noclegi w salach zbiorczych w szkole.  Poza noclegami w salach, szkoła dysponuje także miejscami w internacie oraz polem namiotowym. Wokół budynku szkoły znajduje się dużo zieleni, stoły do ping-ponga, stoły do gier w gry planszowe i szachy. Dla osób zmotoryzowanych zostanie także zorganizowany parking.

Zarezerwuj nocleg.

W rozwinieciu prezentujemy zasady noclegów w szkole. Zdjęcia możecie obejrzeć na stronie Polconu.

Mój jest ten kawałek podłogi… Zasady noclegów w Szkole

1.Miejscem noclegów  jest Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 11 we Wrocławiu przy ul Kamiennej 99/101.Noclegi dostępne będą w dniach 23-26 sierpnia.

2. Bezpośredni dojazd z głównego budynku Polconu przy pl. Grunwaldzkim 24 – autobusy MPK nr 145 i 146 (6 przystanków, czas przejazdu ok. 15 minut) Dojazd z Dworca PKP i PKS – 2 przystanki lub 10 minut piechotą.

3. Na terenie obiektu będzie działał punkt Akredytacyjny, w którym będzie można odebrać wcześniej zakupione akredytacje na Polcon oraz karty noclegowe. Wejście na teren Szkoły możliwe będzie od 23 sierpnia od godz. 9.00 rano.

4 Noclegi dostępne będą wyłącznie w przedsprzedaży.

5. Noclegi dostępne wyłącznie dla uczestników Polconu 2012. Na teren szkoły będzie można wejść tylko z pełną akredytacją Polconu oraz specjalną Kartą Noclegową wydawaną wraz z akredytacją

6. Szkoła i teren wokół niej objęty będzie 24-godz. monitoringiem – strażnik szkolny, ochrona mundurowa, Patrol Polconowy. Na terenie szkoły znajdować się będzie także Punkt Medyczny

7. Na terenie szkoły dostępnych będzie kilkanaście sal noclegowych – miejsca w nich zostaną przyznane uczestnikom na podstawie kolejności zgłoszeń/rezerwacji, prysznice, toalety oraz pole namiotowe

8. Na terenie szkoły dostępne będą noclegi w pokojach 3- i 4 -os w internacie. Internat posiada odrębny korytarz oraz osobne zaplecze sanitarne – toalety i prysznice.

9. Rano i wieczorem dostępne będą dwie sale kuchenne do przygotowywania posiłków , wyposażone w podstawowy sprzęt – kuchenki, garnki, patelnie; dodatkowo dostępne będą naczynia jednorazowego użytku oraz kawa i herbata.

10. Cennik noclegów:
nocleg w sali zbiorczej – 10 zł/osoba/ 4 dni (nie istnieje możliwość obniżenia ceny z uwagi na pobyt np. dwudniowy)nocleg na polu namiotowym – namiot 2- i 3-os / 10 zł/namiot/4 dni;  namiot 4-os i większy 15 zł/namiot/4 dninocleg w internacie – 30 zł/osoba/doba (ilość ograniczona, preferowani uczestnicy, którzy wykupią nocleg na 3 doby – czyli 4 dni)

11. Organizatorzy nie będą ponosić odpowiedzialności za pozostawione w salach cenne przedmioty. Na ich przechowanie zostanie udostępniona Szatnia prowadzona przez Patrol Polconowy.

12. Powyższy regulamin ma charakter informacyjny.