Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Program Avangady

Na stronie konwentu Avangarda 8 jest już dostępna tabela programowa z dokładną rozpiską godzinową atrakcji

AVANGARDA 8 jest ósmą edycją ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki. Jest jedynym tego typu dużym wydarzeniem cyklicznym w Warszawie.
Edycja 2012 odbędzie się w dniach 26-29 lipca 2012 na terenie kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul.  Nowoursynowskiej 159 w budynku 34. Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Studentów Wydziału Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Fantastyki ‘Avangarda’.

Avangarda 8 jest przedsięwzięciem składkowym. Uczestnictwo wymaga uiszczenia stosownej składki akredytacyjnej przeznaczanej później wyłącznie na cele pokrycia kosztów organizacji (materiałów poligraficznych, ubezpieczeń, kosztów logistycznych, kosztów gości etc.). Wysokość składek podana jest w zakładce Akredytacja. Składki można uiszczać w postaci przedpłat lub podczas rejestracji na terenie konwentu.

Konwent AVANGARDA 8 ma charakter konferencji z elementami rozrywkowymi. W trakcie imprezy uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniem, wiedzą i osiągnięciami, spotkać z ulubionymi twórcami oraz wydawcami, zapoznać z najnowszymi odkryciami naukowymi i osiągnięciami techniki.