Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Przedpyrkonowe szaleństwa

Przedpyrkonowe fantastyczne szaleństwo w Poznaniu!

Pyrkon to nie tylko trzy dni imprezy. To też wydarzenia fantastyczne w których możecie uczestniczyć jeszcze przed oficjalnym startem festiwalu! Serdecznie zapraszamy do kina Muza w Poznaniu na maraton z filmami fantasy, który odbędzie się 15 marca. Cena biletów to jedyne 5 zł za seans! Zobyczycie między innymi Hell – seans przedpremierowy, Melancholie, czy Łowce Troli.

Za to w najbliższą sobotę zapraszamy do udziału w słynnym na całym świecie eventu z gatunku zombie walk! Wszystkie zombiaki spotykają się 10 marca o 14:30 pod wejściem do Starego Browaru na Półwiejskiej. Ubiór i charakteryzacja na zombie mile widziana 😉 Zainfekujmy Poznań!

Od godziny 13.00 w Zombie Nest adeptki Szkoły Charakteryzacji “MASKA” będą czekały aby zarazić wirusem (ucharakteryzować) nowe zombiaki! Podczas imprezy Wydawnictwo Replika przeprowadzi promocję swojej nowej książki poświęconej (a jakże!) zombie pt. “Ciepłe ciała”. Replika przygotowała konkurs na najlepiej przebranego zombie! Do wygrania wspomniane książki oraz kubki i koszulki. A po przemarszu zapraszamy wszystkich na towarzyskie spotkanie w klubie Underground na ul. Strzeleckiej.