Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Serialowe wrota – informacje

Finałowe podsumowania i pożegnania.

Sezon telewizyjny dobiegł końca i na kilka miesięcy pożegnaliśmy naszych ulubionych bohaterów. Za kim będziemy najbardziej tęsknić, a za kim najmniej ? O tym w dzisiejszych „Serialowych wrotach” – start już o 19.00 w eLO RMF.
Większość seriali zaserwowała nam na koniec swoich sezonów tradycyjne cliffhangery. Podsumowując finałowe odcinki, zastanowimy się, kto będzie po wakacjach śpiewał  w „Glee”, jak z potworami poradzi sobie Dean Winchester i w jaki sposób Obserwatorów pokonają agenci Fringe Division. Zajrzymy także do świata wielu innych produkcji takich jak „Person of Interest”, „Jak poznałem waszą matkę”, czy „Zemsty”. Każdy fan seriali na pewno znajdzie coś o swojej ulubionej produkcji.

“Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon. Gościnnie pojawi się Wiola Myszkowska. Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebooku. Najbliższa audycja rozpocznie się 31 maja, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.