Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Wieści z Pyrkonu 2011!

Z radością informujemy, że udało nam się zakończyć układanie programu. Wyselekcjonowaliśmy wisienki z ogromu nadesłanych zgłoszeń i wybraliśmy najciekawsze prelekcje, panele dyskusyjne i inne spotkania. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik skorzysta z bogatej oferty przygotowanej przez rozmaitych prelegentów. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż każdy zarejestrowany użytkownik naszej strony może z dostępnych punktów programu ułożyć własny program, a następnie wydrukować go sobie w domowym zaciszu i z nim udać się na Pyrkon 2011! Przygotowaliśmy dla Was także ścieżki tematyczne, które pomogą fascynatom kierować się wybranymi nurtami fantastyki, więcej informacji o ścieżkach już wkrótce.

 

Listę PyrPunktów oraz gości znajdziecie w dalszej części newsa!

Jeśli chcesz zaraz po przyjeździe na Pyrkon móc od razu wkroczyć do szkoły noclegowej czy do budynków programowych, zaakredytuj się jeszcze przed konwentem! W Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie można już zakupić nasze wejściówki! W tych miastach możecie odwiedzić PyrPunkty, w których otrzymacie opaskę i identyfikator.

UWAGA! Poza Pyrkonem dostępne są wyłącznie pełne trzydniowe wejściówki! PyrPunkty nie mają technicznej możliwości sprzedania Wam innej akredytacji.

Akredytacje kupować możecie do 22 marca (wtorek).

Lista PyrPunktów

Poznań:
Sklep Cube, ul. Katowicka 81d
Stoisko Cube w Galerii Pestka, al. Solidarności 47
Stoisko Cube w Galerii Panorama, ul. Górecka 30

Wrocław:
Sklep Bard, ul. Szewska 31

Katowice:
Sklep Bard, ul. Tadeusza Kościuszki 8

Kraków:
Sklep Bard, ul. Stefana Batorego 20
Sklep Bard w Galerii M1, al. Pokoju 67

Warszawa:
Cafe Paradox, ul. Jezierskiego 3/5A

Wkrótce kolejne punkty w Częstochowie i Poznaniu!

 

Możemy wam podać pełną listę gości Pyrkonu 2011! Jeszcze raz z wielką przyjemnością przypominamy, że gościem zagranicznym konwentu będzie Adrian Tchaikovsky. Z nie mniejszą przyjemnością informujemy, że na Pyrkonie gościć będą też: Ewa Białołęcka, Jarosław Błotny, Anna Brzezińska, Michał Cetnarowski, Elżbieta Cherezińska, Jakub Ćwiek, Dariusz Domagalski, Artur Ganszyniec, Jarosław Grzędowicz, Maciej Guzek, Agnieszka Hałas, Marek S. Huberath, Aleksandra Janusz, Lech Jęczmyk, Barbara “Maskotka” Karlik, Jacek Komuda, Piotr Koryś, Rafał Kosik, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Kowalski, Staszek Mąderek, Paweł Majka, Michał Markowski, Iwona Michałowska-Gabrych, Marcin Mortka, Piotr Olszówka, Łukasz Orbitowski, Magda Parus, Agnieszka Piechnik, Krzysztof Piskorski, Michał Protasiuk, Piotr Rogoża, Wit Szostak, Artur Szrejter, Wojciech Szyda, Jakub Żulczyk.