Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Z Wiedźminem w drogę – Geralt w NaviExpert

Od wczoraj w nawigacji samochodowej NaviExpert możemy usłyszeć głos popularnego Wiedźmina z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Aplikacja NaviExpert w wersji na Androida udostępniła tę funkcję fanom Geralta z Rivii.

Nowy, nietuzinkowy nawigator samochodowy to efekt współpracy pomiędzy firmą HTC i firmy CD Projekt Red. Geralt w NaviEkspert w wersji na Andorida jest dostępny na każdym urządzeniu, bez względu na jego markę. Podczas jazdy usłyszymy więc głos Jacka Rozenka, który w grze “Wiedźmin 3: Dziki Gon” wcielił się w Geralta z Rivii.

Podróż upłynie nam z charakterystycznymi komentarzami tego charyzmatycznego bohatera. Omijanie korków zasugeruje on nam stwierdzeniem: “Znalazłem lepszy szlak, za mną!”. Geralt ostrzeże nas także przed policją: “Nieoznakowany patrol w okolicy, szpiedzy Redańscy są wszędzie!”. Intrygujący może być komentarz, który być może ktoś z kierowców usłyszy, gdy fotoradar zrobi mu zdjęcie. Czy wówczas złowimy uchem typowe powiedzonko Wiedźmina: “Zaraza!”? Jak narazie, to sformułowanie funkcjonuje m.in. przy robotach drogowych.

Oprócz tego, HTC wspólnie z CD Projekt RED wypuściła nową wersję smartfona HTC Desire 820, który umożliwi pełne spersonalizowanie telefonu pod fana Wiedźmina. Ten model posiada także audiobook “Wiedźmin. Coś się kończy, coś się zaczyna” i 2 pierwsze części “Wiedźmina” do pobrania na platformie GOG.com.

Nasz komentarz:

geralt2