Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Amber Heard wyrzucona z filmu!

Po ostatnich doniesieniach na temat prywatnych relacji Amber Heard i Johnny’ego Deepa Warner Bros. postanowiło usunąć aktorkę z drugiej części „Aquamana”.

Większość ekipy filmowej z pierwszej części – w tym reżyser James Wan czy wspomniana Heard – mieli uczestniczyć także w pracach nad drugą odsłoną.  Jednak amerykańskie serwisy niedawno zalała fala informacji o tym, że w kontynuacji nie uświadczymy aktorki, odgrywającej jedną z głównych postaci.

Wszystko ma być spowodowane medialnym konfliktem między nią a Deepem, w którym początkowo pojawiły się zarzuty (pod adresem Johnny’ego) o przemoc, gwałt czy nawet groźbę śmierci. Ostatecznie na jaw wyszło, że to Heard stosowała wobec Deepa agresję, co doprowadziło do odwrócenia sytuacji – to teraz aktorka występuje w roli oskarżonej (m.in. o przemoc i zniesławienie).

Jak się okazuje, oprócz prawnych konsekwencji, aktywność Heard poskutkowała przerwaniem kariery w wysokobudżetowych adaptacjach komiksów DC. Na razie żadna ze stron nie odniosła się publicznie do medialnych rewelacji.