Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Amber Heard zwolniona z Aquaman 2?

Serwis Yahoo! News wskazuje, że Amber Heard została zwolniona z „Aquaman 2”, a The Hollywood Reporter twierdzi, że ta pogłoska mija się z prawdą.

Rozwód Heard i Johnny’ego Deepa przez wiele miesięcy był jednym z głównym tematów tabloidów, a rozmaite oskarżenia tylko podgrzewały opinię publiczną. Jako że Deep przegrał sprawę o zniesławienie z The Sun o nagłówek, w którym czasopismo użyło wobec aktora sformułowania „żonobijca”, Warner Bros. – dbając o wizerunek – poprosiło Deepa o zrezygnowanie z udziału w „Fantastycznych zwierzętach 3”. Niezadowoleni z obrotu spraw fani aktora rozpoczęli petycję o usunięcie Amber Heard z obsady „Aquaman 2”.

Ponadto pojawiła się pogłoska, że powodem odejścia Heard nie jest petycja, tylko to, że przed rozpoczęciem zdjęć przytyła i twórcy nie są zainteresowani kontynuowaniem pracy z nią. Podobno zastąpić ją ma Emilia Clarke, znana z roli Daenerys Targaryen z „Gry o tron”. Według doniesień sytuacja z Heard związana jest z klauzulą w umowie. Ma tam być fragment, w którym Amber musi być w dobrej formie przed startem zdjęć, a obecnie aktorka ponoć przytyła kilka kilogramów i jest w fatalnej formie – w związku z tym nie jest przygotowana do odegrania swojej roli.

Całość zdementował dziennikarz Ryan Parker z The Hollywood Reporter w swoim tweecie, w którym napisał po prostu, że plotka jest nieprawdziwa.

Co ciekawe, petycja o usunięcie Amber Heard przekroczyła niedawno dwa miliony podpisów.

„Aquaman 2” ma pojawić się na ekranach kin 16 grudnia 2022 roku.