Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Aubrey Plaza jako Catwoman?

Niedawno wiele mówiło się o castingach związanych z „The Batman”, w którym tytułową role odegra ostatecznie Robert Pattinson, po czym Sieć zalała fala różnych doniesień na temat produkcji Matta Reevesa, choćby tych o przeciwnikach Mrocznego Rycerza. A teraz zaczęła krążyć plotka, że jedną z kandydatek do Catwoman może być Aubrey Plaza, która w The Late Show zasymulowała nawet casting do tej roli. Oczywiście w formie komediowej.

W programie „The Late Show” gwiazda serialu „Legion” wyjaśniła, że bardzo chciałaby zagrać Catwoman i przypomniała, że w wielu wywiadach odpowiadała, że gdyby miała wybór superbohaterki do odegrania, wybrałaby Kobietę Kot. Dlatego że uwielbia tę postać i nie kryje tego, że „Catwoman” z Halle Berry się jej podobał.

Następnie Plaza powiedziała, że nie będzie starać się o rolę, gdy nie jest pewna, że ją dostanie. Ale wówczas Colbert zachęcił ją, aby spróbowała, wyciągając kocie uszy, zabawkę dla kota i miseczkę z woda. Aubrey zaczęła więc udawać kota, wspięła się na biurko prowadzącego i „podrapała” go po twarzy. Całe wideo dostępne jest na YouTube.

Warner Bros. nie odniosło się jeszcze do doniesień o tym, że Catwoman pojawi się w „The Batman”. W Sieci natomiast ciągle krążą typy tego, kto mógłby zagrać u boku Roberta Pattinsona. Niektórzy wskazują Kristen Stewart, której aktor partnerował na planie „Zmierzchu”. Oprócz tego mówi się o Vanessie Hudgens, a ta w swoich mediach społecznościowych odpowiedziała na takie „castingi”: „Ok. Do kogo mam się zgłosić, aby to się stało”.

„The Batman” będzie odnosił się do wczesnego okresu działalności Mrocznego Rycerza w Gotham City, gdy superbohater uważany był za najlepszego detektywa świata. Matt Reeves wskazuje, że główną inspiracją dla jego filmu będzie „Batman: Rok pierwszy”, chociaż nie potwierdza, że obraz będzie adaptacją tego konkretnego komiksu.


Źródło: comicbook.com/The Late Show with Stephen Colbert/YouTube