Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Carnival Row | Co dalej z oryginalnym serialem?

Wprawdzie drugi sezon „Carnival Row” rozpoczęto kręcić jeszcze w listopadzie 2019 roku, to w marcu 2020 roku pandemia COVID-19 sprawiła, że prace na planie musiały zostać wstrzymane. Ale wreszcie pojawiają się dobre informacje.

Przez długi czas nie wiadomo było, co dalej z produkcją. Zdjęcia zostały wznowione wreszcie w maju bieżącego roku, ponieważ Orlando Bloom nie był dostępny wcześniej dostępny ze względu na opiekę nad nowonarodzonym dzieckiem (z Katy Perry). Prace na planie nie trwały długo, choć podobno trzeba było dokręcić wiele scen do trzech epizodów.

Niedawno Cara Delevingne (grająca faerie Vignette Stonemoss) zamieściła na swoim profilu zdjęcie zza kulis, na których pozuje w częściowej charakteryzacji do swej roli.

Carnival Row

Obecnie nie podano oficjalnej premiery nowych odcinków. Co prawda można oczekiwać, że pojawi się na początku 2022 roku. Siedemnaście miesięcy zajęło Amazon Studios pełne opracowanie i dystrybucję pierwszego sezonu, począwszy od początku prac nad produkcją.

W drugim sezonie powróci większa część obsady pierwszego. Oto one:

Orlando Bloom jako Rycroft Philostrate

Cara Delevingne jako Vignette Stonemoss

Simon McBurney jako Runyon Millworthy

David Gyasi jako Agreus Astrayon

Tamzin Merchant jako Imogen Spurnrose

Andrew Gower jako Ezra Spurnrose

Karla Crome jako Tourmaline Larou

Arty Froushan jako Jonah Breakspear

Caroline Ford jako Sophie Longerbane

W ekipie „Carnival Row” pojawią się także nowe twarze, wśród których znaleźli się Alcie Krige, Ariyon Bakare, Maeve Dermody, Jamie Harris, James Beumont i Waj Ali.

Carnival Row


Źródło: epicstream.com