Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Chloë Grace Moretz zostanie Catwoman?

Wybór Roberta Pattinsona na nowego Batmana wzbudził wielkie zamieszanie w mediach, fani zostali podzieleni, nowych plotek nie ubywa, ale zaczyna się także szukać ewentualnych odtwórców innych bohaterów, którzy mają rzekomo pojawić się w filmie Matta Reevesa. Jedną z nich jest Catwoman.

Według serwisu We Got This Covered Chloë Grace Moretz brana jest pod uwagę jako Catwoman. Wskazuje się, że ma pewne doświadczenie w kinie superbohaterskim. Jako stosunkowo młoda aktorka wystąpiła w dwóch odsłonach „Kick-Ass”, a sama rola została nie najgorzej oceniona. Mówi się ponadto, że tak udana gra to zaledwie cień tego, co obecnie potrafi Moretz.

Niektórym może przeszkadzać różnica wieku między nią (22 lata) a Pattinsonem (33 lata), ale inni nadmieniają, że w komiksach i animacjach ten aspekt nigdy nie miał aż takiego znaczenie. Szczególnie, że w nowej wizji DCEU w ogóle nie musi być między nimi wątku miłosnego.

Serwis stwierdza, że „The Batman” ma być bliski „Długiemu Halloween” i „Mrocznemu Zwycięstwu”, a w filmie ma pojawić się trochę więcej złoczyńców. Wśród nich wymienia się Pingwin, Zagadkę, Catwoman i Firefly, a ostatnio także Szalonego Kapelusznika i Dwie Twarze.

„The Batman” ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku.


Źródło: wegotthiscovered.com