Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Chris Hemsworth głównym bohaterem Thor 4

Zapewne takie stwierdzenie wyda się trochę dziwne – zważywszy na fakt, że w poprzednich filmach to on był protagonistą, a dotychczas sam tytuł utożsamiano wyłącznie z nim – ale po ostatnich doniesieniach o tym, że w MCU czas na She-Thor, taka fraza może nie być tak oczywista. Jednak Taika Waititi oświadczył, że Hemsworth będzie główną gwiazdą w „Thor: Love and Thunder”.

Po ogłoszeniu, że Jane Foster powraca i dostanie zupełnie nową rolę w uniwersum, brano pod uwagę to, że to ona może stać się główną i tytułową bohaterką czwartej odsłony cyklu. Wygląda na to, że zwolennicy takiej wizji będą musieli jeszcze poczekać, bo protagonistą wciąż będzie Thor Odinson.

Taka informacja padła z ust Taiki Waititiego, reżysera „Thor: Ragnarok” i „Thor: Love and Thunder”, na Międzynarodowym Festiwalu w Toronto, gdy padło pytanie dotyczące kolejnego projektu tworzonego dla Marvela. W tym samym wywiadzie zdradził, że scenariusz jest dopiero opracowywany, ale już wie, że to on (Chris) będzie centralną postacią – podkreślając, że to film Thora, a on jest Thorem.

Wprawdzie nie wyklucza to dużego udziału Jane Foster w produkcji, ani tego, że ostatecznie to ona zostanie nowym bogiem pioruna, a Thor (Hemsworth) z jakichś przyczyn odejdzie na bok.

Premiera filmu „Thor: Love and Thunder” została zaplanowana na 5 listopada 2021 roku.


Źródło: epicstream.com