Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Codzienne życie Dartha Vadera, czyli niezwykły projekt Pawła Kadysza [zdjęcia]

Czy Wy też jesteście zmęczeni modą na selfie? Te dziesiątki, a czasem nawet setki niemalże identycznych zdjęć, które codziennie wyświetlają się na Waszym wallu… Nie ma co ukrywać- “zdjęcia z rąsi” już się trochę przejadły. A co powiecie na selfie w wykonaniu Dartha Vadera?

Polski fotograf Paweł Kadysz w ramach projektu “Daily Life of Darth Vader” na swoje stronie zamieszcza codziennie nowe zdjęcie mające przedstawiać codzienne życie Dartha Vadera. Mężczyzna chce kontynuować projekt przynajmniej do premiery “Przebudzenia Mocy”, ale nie wyklucza też, że będzie go prowadził cały rok. W ten sposób chce stworzyć pełen album dokumentujący życie tego najbardziej chyba znanego popkulturze czarnego charakteru. Do wykonywania swoich selfies fotograf używa aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark I, ustwiając w nim opcję samowyzwalacza.

W rozmowie z serwisem Mashable Kadysz powiedział, że niewiele osób widzi w filmowych postaciach zwykłych ludzi. Tymczasem w normalnym świecie musieliby oni chodzić na zakupy, sprzątać czy wykonywać inne prozaiczne czynności. Pod tym adresem możecie znaleźć wszystkie dotychczasowe zdjęcia Kadysza z cyklu “Daily Life of Darth Vader”. Jak myślicie, czy tak mogłaby wyglądać codzienność Dartha Vadera? 

vaderzeby

vaderczyta

vaderje