Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Daniel Craig przygotowuje się do Bonda mimo kontuzji

Nad dwudziestym piątym filmem o Bondzie dotychczas krążyły czarne chmury, których apogeum stało się niedogranie terminów głównych aktorów oraz kontuzja kostki Daniela Craiga (James Bond). Ale wrzucone ostatnie zdjęcie na konto aktora sugeruje, że gwiazda produkcji wraca do formy.

Widocznie operowana kostka, wciąż ustabilizowanej ortezą, nie jest wielką przeszkodą dla Daniela Craiga. Osoba opiekująca się oficjalnym fanpage’em aktora zamieściła na Twitterze fotografię, na której widać jak odtwórca głównego bohatera szykuje się do roli. Ćwiczenia odbywają się na siłowni w Pinewood Studios, a zdjęcie do filmu mają rzekomo zostać wznowione już w przyszłym tygodniu.

Wieść o tym, że Craig przejdzie operację stawu skokowego wypłynęła w maju, po tym, jak aktor doznał kontuzji podczas kręcenia ujęć do „Bonda 25”, co wzbudziło pewne obawy względem ustalonej daty premiery – niemniej aktualnie debiut na wielkim ekranie prawdopodobnie nie jest zagrożony i już w kwietniu przyszłego roku fani najsłynniejszego szpiega Jej Królewskiej Mości zobaczą kolejną odsłonę serii.

Film reżyseruje Cary Fukunaga. W obsadzie oprócz Craiga znaleźli się Rami Malek (Bohemian Rhapsody), Dali Benssalah (Flash), Billy Magnussen (Velvet Buzzsaw), Ana de Armas (Blade Runner 2049), Lashana Lynch (Kapitan Marvel) i David Dencik (Quicksand). Co ciekawe, w filmie to Malek ma grać złoczyńcę.


Źródło: ew.com