Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Diablo i Overwatch z serialami na Netflix?

Prezes Activision Blizzard potwierdził, że trwają prace nad serialem „Diablo”, który docelowo trafi na Netflix. Nick van Dyk zdradził dodatkowo, że pracował również nad historią osadzoną w świecie „Overwatch”!

Activision Blizzard i Netflix szykują się do dłuższej współpracy? To bardzo możliwe! Pierwsze pogłoski o współpracy tych dwóch gigantów pojawiły się w 2018 roku i do tej pory o projekcie było cicho. Teraz jednak, przez wpis na Linkedin prezesa Activision Blizzard w mediach zawrzało! Nick van Dyk zajmie się sferą filmowo-telewizyjną i będzie czuwać nad dostosowaniem produkcji studia na potrzeby filmu i telewizji.

Van Dyk został producentem wykonawczym serialu Netflixa, który to obecnie znajduje się w fazie pre-produkcji. We wspomnianym wpisie znajdziecie wzmiankę o netflixowym anime „Diablo” i planowanym animowanym projekcie „Overwatch”, który Van Dyk wspólnie z partnerem kreatywnym przygotował i sprzedał:

Na chwilę obecną nie posiadamy więcej informacji o tych projektach. Nie wiadomo kiedy dokładnie możemy spodziewać się ich premiery.