Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Dieta na Grubego Thora!

„Avengers: Koniec gry” świętuje triumfy i powoli będzie schodzić z ekranów kin, ale Chris Hemsworth odgrywający Thora nie zamierza przestać serwować fanom swojej postaci pikantnych nowinek.

Ostatnio na wokandę wzięta została kwestia depresji, w jaką popadł bóg piorunów (albo jak kto woli młotków) po przegranej walce z Thanosem. Doprowadziła ona do szybkiego przyrostu wagi, zmian w sylwetce i stylu życia pełnego zaniedbań. Aktor udostępnił fałszywy artykuł z magazynu „Fandom”, w którym przedstawiona została dieta na Grubego Thora.

View this post on Instagram

??

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on

Najwyraźniej taka inicjatywa spodobała się Chrisowi, bo nie dość, że zamieścił ją u siebie na instagramowym wallu, to opatrzył ją komentarzem – a raczej emotkami – “krzyku” i “śmiechu”. W rzekomym artykule pojawił się również humorystyczny cytat: „Zauważyłem znaczącą różnicę w moim ciele w przeciągu zaledwie 5 lat! Z pomocą pizzy, piwa i »Fortnite’a« osiągnąłem upragniony jednopak szybciej niż błyskawica! Moi współpracownicy mówią mi, abym rzucił to, odpowiadam im »To piwo, lubię je, następne!«”.

W artykule pojawia się ponadto wypowiedź Doktora Strange’a, głosząca, że żadna operacja nie jest w stanie uczynić nikogo takim. Skuteczność Diety Grubego Thora została podobno klinicznie potwierdzona.


Źródło: comicbook.com