Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Duke Nukem coraz bliżej!

DUKE NUKEM FOREVER coraz bliżej! Zapraszamy do obejrzenia nowego trailera zapowiadającego powrót Króla!

Legendarny bohater powraca, by raz jeszcze skopać tyłki obcym!

03.02.2011, Warszawa – Cenega, oficjalny partner 2K Games w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafił długo oczekiwany tytuł Duke Nukem Forever, który ukaże się na platformy PC Windows, Xbox 360 i PlayStation 3 już 10 czerwca!

Duke Nukem to najbardziej niepokorny i najczęściej cytowany bohater na rynku gier komputerowych, który już niebawem po raz kolejny wyruszy na ratunek Ziemi i Ziemianek. Nie zabraknie powalającej akcji, sztandarowego skopywania tyłków, cygar, browaru i, rzecz jasna, ostrych lasek. Co więcej, demo Duke Nukem Forever pojawi się już na Penny Arcade Expo i będzie to pierwsza grywalna prezentacja tytułu, który był pierwotnie zapowiadany jeszcze za administracji Clintona.

„Wszystkie wielkie dzieła powstawały w ciągu długiego lub nawet bardzo długiego czasu”, żartuje Christoph Hartmann, prezes 2K. „Po długiej nieobecności Duke Nukem powróci mocniejszy niż kiedykolwiek. Jestem przekonany, że powrót Króla shooterów będzie satysfakcjonujący zarówno dla cierpliwych, dojrzałych fanów Szklanej Pułapki, jak i dla nowego pokolenia żujących gumę twardzieli w ciemnych okularach. Bez wątpienia Duke Nukem Forever stanowi świadectwo minionej doby niczym nieskrępowanych i bezpruderyjnych shooterów.”

Bądź gotów do wejścia w skórę Duke’a, którego legenda urosła do epickich rozmiarów od czasów jego ostatnich przygód. Hordy obcych ponownie najechały Ziemię i tylko Duke może je powstrzymać. Świńskie żołdaki, promienie zmniejszające i gigantyczni bossowie nie powstrzymają naszego bohatera od uratowania świata i lasek w stylu największego badassa wszechczasów. Król powraca, a wraz z nim porażający arsenał, potężni obcy oraz niespotykane dotąd aspekty interaktywności. Ta gra wciska pedał gazu do samej dechy i wywołuje ścisk szczęki. Graj w kosza, podnoś ciężary, czytaj pisemka dla dorosłych, rysuj po tablicy i podziwiaj urodę kobiet, które wypełniają życie Duke’a. Duke Nukem był i na zawsze będzie nieśmiertelną legendą w historii gier komputerowych.

„Niech żyje król, kotku! Jest niewiarygodny, powalający i już nadchodzi!”, mówi Randy Pitchford, prezes Gearbox Software, „Gearbox zjednoczył najlepszych i najbardziej doświadczonych twórców gier, by uczynili nową odsłonę Duke Nukem najlepszym shooterem wszechczasów. Tego rodzaju happy end jesteśmy winni wszystkim fanom Duke’a, i ze względu na emocje, które towarzyszą tytułowi Duke Nukem Forever, jestem bardzo szczęśliwy mogąc urzeczywistnić ich marzenia. Czy jestem szalony? Balls of steel, baby, balls of steel!”

Aby wyrobić sobie pierwsze wrażenie o grze odwiedź www.dukenukem.com.

{youtube}7FV9ZF621uc{/youtube}

{youtube}71Nugn6WXoA{/youtube}

{youtube}96PdhHZC7j8{/youtube}