Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Fantastyczna Czwórka na Fan Arcie

Rob Brunette postanowił stworzyć fan art zainspirowany ostatnimi wieściami na temat odświeżenia filmu „Fantastyczna Czwórka”.

Odkąd Disney przejął 20th Century Fox w marcu tego roku, wiadomo było, że prędzej czy później będzie planował odświeżenie i wykorzystanie wielu odzyskanych wówczas postaci. Wśród nich znalazła się także Fantastyczna Czwórka, która ma w przyszłości związać się z Marvel Cinematic Universe. Co ciekawe, pojawiły się też plotki o tym, że John Krasiński i Emily Blunt brani są pod uwagę do ról Mistera Fantastica i Nivisble Woman. Właśnie tę pogłoskę wykorzystał Brunette opracowując swój fan art.

Pierwsza Rodzina to bardzo istotna część Marvela (pierwsza drużyna Marvela), a pierwsze wzmianki o tym, że Fantastyczna Czwórka stanie się wreszcie elementem MCU zdążyła się już pojawić. Jednak nie podano żadnych konkretów – nie wiadomo więc, czy pogłoski o castingach były prawdziwe, albo, kiedy w ogóle można się spodziewać realizacji tego pomysłu.

John Krasiński to ponoć wielki fan Mr. Fantastica. Zresztą to niedoszły Kapitan Ameryka – miał podobno być przesłuchiwany na castingu do Pierwszego Avenegera. Być może Krasinski nie jest jeszcze dla Marvela stracony? Szczególnie, że wraz z żoną mógłby zagrać dość przekonującą parę – udowodnili to zresztą w niedawnym „Cichym miejscu”, a i warunki fizyczne nie stałby im na przeszkodzie.

Fantastyczna Czwórka


Źródło: robbrunette/Twitter