Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Green Latern zadebiutuje w Black Adam?

Według serwisu We Got This Covered w filmie “Black Adam” ma zostać wprowadzona Zielona Latarnia.

Sam korpus pojawił się już w retrospekcji z „Ligi Sprawiedliwości”, ale nie wyróżniono tam nikogo personalnie – podobno teraz Warner Bros. poszukuje aktora pasującego do wizerunku Hala Jordana. Co więcej, owa postać ma odegrać pewną rolę w spin-offie „Shazama!”.

Już raz widzowie mogli podziwiać tego bohatera w samodzielnym filmie (2011), gdzie sportretował go Ryan Reynolds, tyle tylko, że obraz został tak źle odebrany, że nie myślano o kontynuowaniu go, a gdy na scenę wkroczyła poważniejsza myśl stworzenia kinowego uniwersum DC – ostatecznie nie wzięto sylwetki pod uwagę, natomiast drobna wzmianka pojawiła się dopiero w drugim filmowym crossoverze z serii.

To samo źródło podaje, że włodarze Warner Bros. myślą – i nawet prowadzą rozmowy – w sprawie zatrudnienia do tej roli Chrisa Hemswortha („Thor”), choć krążą też pogłoski, że być może angaż dostanie nieco młodszy aktor.

Jak zwykle trzeba pamiętać, że informacja została upowszechniona przez We Got This Covered, które dość często wypuszcza plotki i niesprawdzone wieści.