Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – grafiki koncepcyjne

Grafik pracujący przy filmie „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” Adam Brockbank pochwalił się na swoim Instagramie szkicami koncepcyjnymi do wspomnianego obrazu.

Niektóre z nich sugerują, że konkretne wątki mogły zostać – jeżeli nie poprowadzone, to – przedstawione zupełnie inaczej. Przypuszczalnie grafiki zdradzają sceny, które ostatecznie nie znalazły się w filmie.

Główna obsada 9. epizodu “Gwiezdnych Wojen” składa się z Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Adam Driver (Kylo Ren), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Mark Hamill (Luke Skywalker), Joonas Suotamo (Chewbacca), Anthony Daniels (C-3PO), Domhnall Gleeson (Generał Hux), Kelly Marie Tran (Rose) oraz Billie Lourd.

Obok nich na ekranie pojawili się Keri Russell, Richard E. Grant, Dominic Monaghan oraz Naomi Ackie, a do roli Lando Calrissiana powróci Billy Dee Williams. W widowisku obecna była również postać Lei Organy, w którą wcielała się zmarła Carrie Fisher. Sceny z jej udziałem powstały przy wykorzystaniu niepublikowanych nagrań z wcześniejszych odsłon sagi.