Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Hawkeye doczeka się origin story?

W 2021 roku na platformie Disney+ ma pojawić się seria poświęcona postaci Hawkeye 'a, gdzie swą rolę ma powtórzyć Jeremy Renner, którego bohater będzie szkolił swą następczynię. Okazuje się, że w serialu zostaną zaprezentowane nie tylko wydarzenia po „Avengers: Koniec gry”, ale i sceny retrospektywne.

Według najnowszych doniesień Clint Barton będzie kluczowym bohaterem – mentorem łuczniczki Kate Bishop, która po czasie przejmie po nim pałeczkę Hawkeye’a – a na ekranie prawdopodobnie zobaczymy też jak Barton staje się superbohaterem. Autorka tej serii Trinh Tran niejako potwierdziła, że w serialu przedstawione zostaną wcześniejsze wydarzenia – skomentowała, że ekscytuje się możliwością rzucenia nowego światła na przeszłość Bartona. Być może zaprezentowane zostaną wydarzenia z Budapesztu, gdzie Hawkeye wraz z Czarną Wdową odbywał pewną misję.

Hawkeye

W wywiadzie dla ScreenRant Tran powiedziała:

Cóż, wybrałam ten projekt dlatego, że nie mieliśmy okazji opowiedzieć historii Clinta Bartona. Widzieliście Thora w kilku filmach. Znacie jego historię. Cap ma kilka filmów, Tony też, więc większość miała swoją szansę, a Clint nie miał okazji opowiedzieć o swojej przeszłości.

Hawkeye

Jednak ostatnio los Rennera w MCU jest niepewny. Został oskarżony o grożenie żonie śmiercią i na razie trwa postępowanie w tej sprawie. Jeżeli aktor okaże się niewinny, seria „Hawkeye” trafi na Disney+ w 2021 roku. Będzie to okazja do zapoznania się z opowieścią Clinta i wprowadzeniem do uniwersum Kate Bishop.


Źródło: epicstream.com