Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

HBO z darmowymi filmami i serialami na okres pandemii

Stacja postanowiła sprezentować widzom ponad 500 godzin sowich oryginalnych produkcji do bezpłatnego obejrzenia! Akcja nazywa się #StayHomeBoxOffice i nawiązuje do tej znanej u nas jako #zostańwdomu. Co będziemy mogli zobaczyć?

Zbyt duża ilość czasu przymusowo spędzonego w domu może w końcu negatywnie wpływać na nasze samopoczucie. Dlatego też coraz więcej firm decyduje się udostępnić bezpłatny dostęp do swoich treści, by w tym trudnym czasie zadbać o swoich klientów. Internauci mogą niemal bez ograniczeń korzystać legalnie z filmów, seriali, audiobooków, książek i komiksów (choćby na portalu Marvel Unlimited).

Od 3 kwietnia 2020 r. w „limitowanym okresie”, za pośrednictwem aplikacji HBO GO i HBO Now, będziemy mogli obejrzeć 500 godzin filmów i seriali z katalogu HBO oraz wytwórni Warner Bros. „The Wire”, „Barry”, „The Sopranos”, „Six Feet Under”, „Czarnobyl”, „Westworld” czy „Euforia” – to tylko kilka z produkcji, jakie znalazły się w naszym zasięgu bez konieczności korzystania z abonamentu.

Lista produkcji jest bardzo rozbudowana, jednak HBO nie określiło do kiedy będziemy mogli korzystać z oferty bezpłatnego oglądania. Możliwe, że dostęp do materiałów będzie ograniczony na czas trwania ogólnoświatowej pandemii koronawirusa.

Pełne sezony seriali:
Gracze (5 sezonów)
Barry (2 sezony)
Dolina Krzemowa (6 sezonów)
Sześć stóp pod ziemią (5 sezony)
Rodzina Soprano (7 sezonów)
Sukcesja (2 sezony)
Czysta krew (7 sezonów)
Figurantka (7 sezonów)
Prawo ulicy (5 sezonów)

Filmy wytwórni Warner Bros:
Arthur
Arthur 2: On the Rocks
Blinded By the Light
The Bridges of Madison County
Crazy, Stupid, Love
Empire of the Sun
Forget Paris
Happy Feet Two
Isn’t It Romantic?
The Lego Movie 2: The Second Part
Midnight Special
My Dog Skip
Nancy Drew And The Hidden Staircase
Pan
Pokémon Detective Pikachu
Red Riding Hood
Smallfoot
Storks
Sucker Punch
Unknown

I jeszcze wiele innych produkcji… Teraz może pojawić się przed nami zupełnie nowy problem: na co przeznaczyć wolny czas? Co wybrać – komiksy, książki, film, a może serial?