Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Hokus pokus 2 z oryginalną obsadą

Przed kilkoma dniami pisaliśmy, że Disney planuje odświeżyć stary pomysł na kontynuacje swojego familijnego kina – „Hokus pokus 2”. Obecnie wiadomo, że w produkcji pojawią się wszystkie trzy aktorki odgrywające czarownice w pierwszej części.

„Hokus pokus 2” powstanie na potrzeby biblioteki Disney+ i będzie poszerzać ekskluzywną zawartość platformy. Produkcja ma opowiedzieć o tym, co by się stało, gdyby czarownice zostały przywrócone do życia po raz drugi. Scenarzystka Jen D’Angelo zapowiedziała, że postara się, aby oryginalne obsada powtórzyła swoje role. Jak się okazało, działania D’Angelo okazały się skuteczne.

Powrót do roli ogłosiła właśnie ostatnia z gwiazd produkcji, Sarah Jessica Parker. Kathy Najimy i Bette Midler potwierdziły swój udział wcześniej.

View this post on Instagram

Halloween 2019 One for the books. X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Pierwsza część opowiadała o czarownicach z Salem, siostrach Sanderson, które po makabrycznym czynie zostają skazane na śmierć. Jednak jedna z nich rzuca zaklęcie, pozwalające im powrócić zza grobu. Współcześnie w noc Halloween wracają, aby siać spustoszenie i strach wśród lokalnych dzieci.

Hokus pokus 2


Źródło: Sarah Jessica Parker / Twitter