Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Hokus pokus 2 powstanie!

W związku z uruchomieniem telewizji strumieniowej przez koncern Disneya, wytwórnia szykuje wiele nowych produkcji, ale i kontynuacji, i wznowień niezwykle popularnych tytułów. Okazuje się, że wśród zapowiedzi znajduje się także „Hokus pokus 2”.

Przed kilku laty pojawiła się informacja, że Disney planuje sequel „Hokus pokus”, ale ostatecznie zrezygnowano z produkcji. Obecnie wytwórnia intensywnie szuka materiałów, które mogłyby zasilić bibliotekę oryginalnych produkcji nowo powstałej platformy.

Hokus pokus

Pierwsza część opowiadała o czarownicach z Salem, siostrach Sanderson, które po makabrycznym czynie zostają skazane na śmierć. Jednak jedna z nich rzuca zaklęcie, pozwalające im powrócić zza grobu. Współcześnie w noc Halloween wracają, aby siać spustoszenie i strach wśród lokalnych dzieci. Sarah J. Parker, Kathy Najimy i Bette Midler wcieliły się w role czarownic. Co ciekawe, Jen D’Angelo – pisząca scenariusz do produkcji – zapowiedziała, że postara się, aby właśnie one zagrały raz jeszcze swoje postacie, a jeśli się to nie uda, to, żeby choć w jakimkolwiek stopniu zaangażowały się w realizację.

Hokus Pokus


Źródło: collider.com