Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Ile warte jest obnażenie się na planie Gry o Tron?

Każdy, kto oglądał piąty sezon „Gry o Tron”, powinien pamiętać scenę, w której pewien mężczyzna obnażył się przed Cersei, krzycząc „Jestem Lannisterem! Obciągnij mi!”. Taki krótki, ale niewątpliwie odważny występ na pewno musiał wiązać się ze sporym wynagrodzeniem. O tym, jakie były warunki i płaca, można było dowiedzieć się z emaila z informacjami castingowymi, który wyciekł do sieci i szybko został przechwycony przez fanów serii. Maila rozsyłali dyrektorzy castingowi.

Z maila dowiadujemy się, że idealnym aktorem do tej roli miał być biały mężczyzna w przedziale 25-50 lat, zadbany, odważny, radosny. Miał przyjechać z Wielkiej Brytanii do Chorwacji, by zaprezentować przed kamerą swoje genitalia. Warunkiem wzięcia udziału w zdjęciach było nie posiadanie nieprawidłowości w budowie genitaliów ani piercingu. Mężczyzna koniecznie musiał mieć także włosy łonowe.

Za tę rolę zaoferowano 900,98 funta plus zwrot kosztów podróży. Co więcej, aktor spędził w Chorwacji także kilka dni na koszt HBO. Kim jest ten ‘szczęśliwiec”, który pokazał przyrodzenie Cersei? To Munro Graham.

graotronnagosc