Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Jeffrey Dean Morgan chciałby zagrać Lobo

Aktor znany między innymi „The Walking Dead” zapragnął pojawić się w kolejnej ekranizacji komiksu. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że marzy o zagraniu Lobo!

Jeffrey Dean Morgan słynie z zamiłowania do komiksowych adaptacji, na swoim koncie ma udział w adaptacjach takich komiksów jak „Strażnicy” czy „The Walking Dead”. Teraz pragnie powrócić do świata DC. Aktor jest zainteresowany sportretowaniem jednego z najbardziej kultowych anty-bohaterów w historii:

– Jest tak wielu superbohaterów. A ja bardzo chciałbym zagrać Lobo. Myślę o tym od dawna, ale zobaczymy. Pracuję nad czymś i dam znać, jeśli coś się zmieni w tym temacie. Uwielbiam świat komiksów i chciałbym być jego częścią przez długi czas.

– powiedział Jeffrey Dean Morgan w trakcie rozmowy z CinePOP.

Kim jest Lobo? Komiksowy pierwowzór ma mroczną przeszłość: Lobo pochodzi z planety Czarnia, miejsca mogącego uchodzić za raj. Mieszkańcy tego świata nie znali chorób, wojny, ani cierpienia. Przynajmniej do chwili narodzin Lobo. Wtedy też Czarnianie odkryli znaczenie słów morderstwo, przemoc, a nawet zaczęli się zastanawiać nad wprowadzeniem takich wynalazków, jak organy ścigania czy pojęcie kary. Niestety dla nich, nie zdążyli. Lobo stwierdził, że bycie ostatnim Czarnianem brzmi świetnie, więc wybił całą populację planety. Od tamtego czasu przemierza przestrzeń kosmiczną, trudniąc się zawodem najemnika i płatnego zabójcy.

Uważacie, że Jeffrey Dean Morgan nadaje się do tej roli?