Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Jenkins na razie nie jest zainteresowana Wonder Woman 3?

„Wonder Woman 1984” ma trafić do kin w przyszłym roku, ale niedawne wieści o tym, że wizja na trzeci film jest właściwie kompletna sprawiła, że widzowie wyczekują zapowiedzi kolejnej odsłony z amazońską księżniczką w roli głównej. Reżyserka obu części powiedziała, że obecnie nie jest gotowa do prac nad swym trzecim filmem w DC Extended Universe.

W rozmowie z serwisem Collider Patty Jenkins uchyliła rąbek tajemnicy na temat nadchodzącego widowiska, ale potwierdziła również, że są plany odnośnie do kontynuacji „Wonder Woman 1984”. Co więcej, oznajmiła, że cała historia jest właściwie gotowa, choć aktualnie zastanawia się nad tym, czy ostatecznie zmieni zdanie o tej wizji. Dodatkowo, nie jest pewna, czy Gal Gadot będzie chciała wcielić się w tytułową rolę tak szybko. Być może nie uda im się w najbliższych latach zgrać osobistych harmonogramów.

Wieść o chęci odpoczynku po dwóch filmach może budzić obawy, chociaż z drugiej strony sprawia, że twórcy odświeżą nieco swoje patrzenie na przyszłość serii, przemyślą pomysły i bodajże wymyślą nowe, bardziej pasujące do całości rozwiązania.

Premiera „Wonder Woman 1984” ma odbyć się 5 czerwca 2020 roku.