Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Star Wars – John Boyega zapowiedział nowe klipy

John Boyega (filmowy Finn) za pomocą swego Instagrama zapowiedział, że widzowie doczekają się od niego kilku klipów filmu „Star Wars: The Rise Of Skywalker”.

Dotychczas Lucasfilm utrzymuje oszczędną postawę względem nadchodzącego widowiska – nic w tym dziwnego, skoro ma to być ostatnia część tzw. Sagi Skywalkerów, gdzie doczekamy się  rozstrzygnięć wielu wątków. W sieci pojawia się więc niezbyt dużo nowych materiałów, a jeśli już – są to zwykle niewiele mówiące treści.

John Boyega ma zamiar mimo wszystko wynagrodzić oczekiwanie fanom. Obiecuje zdjęcia i klipy. Pierwszym spełnieniem obietnicy było udostępnienie fotografii, na której widać jego postać wraz z Poe Dameronem (Oscar Isaac), Rey (Daisy Ridley), Chewiem, C-3PO i BB-8 w pobliżu Sokoła Millennium.

Aktor wydaje się podekscytowany zbliżającą się premierą filmu i wspomina, że ma kilka interesujących klipów z „Star Wars 9”. To właśnie nimi chce się podzielić z fanami.

Premiera widowiska zaplanowana została natomiast na 20 grudnia 2019 roku. Ciekawe, ile do tego czasu John zdąży udostępnić obiecanych materiałów?

Star Wars


Źródło: John Boyega/Instagram