Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

John Krasinski i Emily Blunt w Fantastycznej Czwórce?!

20th Century FOX zostało niedawno oficjalnie przejęte przez Disneya, a wiele produkcji dotychczas podlegających pod FOX zostało utrzymanych i dookreślonych w planach wytwórni Myszki Miki, zaś te, co do których nie ogłoszono jeszcze decyzji zaczęły budzić wśród fanów niemałe spekulacje. Jak choćby marka Fantastycznej Czwórki – tyle tylko, że podobno prace nad produkcją o tej grupie rozpoczęto.

Co więcej, wskazuje się, że John Krasinski i Emily Blunt (gwiazdy „Cichego miejsca”) mają włączyć się do czołowej obsady, Krasinski ma ponoć wcielić się w Reeda Richardsa vel Mr Fantastic, z kolei Blunt ma sportretować Sue Storm, znaną pod pseudonimem Niewidzialnej Kobiety. Ale serwis We Got This Covered zaznacza, że to póki co kandydaci, choć jednocześnie portal nie podaje nikogo innego, kto miałby objąć te role.

Jedną z osób, która bardzo chciałaby zobaczyć F4 na wielkim ekranie jest rzekomo Payton Reed („Ant-Man”), współpracujący niegdyś z FOX-em, ale wizje producentów i reżysera były tak odmienne, że realizacja według Reeda nie doszła do skutku, a za sterami „Fantastycznej Czwórki” z 2005 roku staną ostatecznie Tim Story.

Nic straconego – mówi jedna z plotek – ponieważ Reed zgłosił się do Kevina Feige’a, kierownika Marvel Studios, aby omówić sprawę kolejnego filmu o tej drużynie, tym razem jako fragmentu MCU.

Obecnie niewiele więcej wiadomo.


Źródło: wegotthiscovered.com