Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Jude Law powróci w Kapitan Marvel 2?

Obecnie nie wiadomo, który film ze stajni Marvela wejdzie na ekran po „Spider-Man: Daleko od domu”, ale chyba nie mamy złudzeń, których bohaterów z pewnością otrzyma swoje solowe filmy zobaczymy jeszcze na ekranie. Wśród nich znajduje się Carol Danvers, a jej samodzielne przygody zdołały zarobić ponad miliard dolarów.

Serwis We Got This Covered podaje, że Jude Law powtórzy swą rolę Yon-Rogga w „Kapitan Marvel 2”. Co więcej, źródło zdradza, że przywódca Starforce rozpocznie w nim jako złoczyńca, by ostatecznie w jakiś sposób pomóc Danvers. Jednak zanim drugi solowy film z Carol trafi na ekrany minie trochę czasu, więc studio może rzekome plany.

W swojej ostatniej scenie w „Kapitan Marvel” Yon-Rogg zostaje pokonany i odesłany do Najwyższej Inteligencji, aby przekazać, że Danvers wkrótce przybędzie. Jeżeli wierzyć powyższym pogłoskom, można przypuszczać, że akcja kontynuacji skoncentruje się na próbie powstrzymania Kree przez Carol, a Yon-Rogg będzie starał się jej w tym przeszkodzić aż… dojdzie do momentu, który zmotywuje go do zmiany stanowiska.

Takie rozwiązanie stałoby w opozycji do tego, co kiedyś zasugerował szef studia Kevin Feige, czyli umiejscowienia kolejnych przygód Kapitan Marvel po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”. Ponadto mówi się także o tym, że prawdopodobną datą premiery drugiego filmu o Carol Danvers jest maj 2022 roku.

Być może wiele rozjaśni się podczas Comic Conu w Stan Diego, gdzie ma gościć Marvel Studios.


Źródło: wegotthiscovered.com