Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Kiedy nowy zwiastun Wiedźmina?

Pierwszy zwiastun serialowego „Wiedźmina” zadebiutował na San Diego Comic Con, ale pojawiła się sugestia, że na włoskim konwencie Lucca Comics and Games 2019 zostanie zaprezentowane drugie wideo wraz z nowymi informacjami o produkcji.

Wszystko za sprawą zapowiedzi z profilu Lucca Comics and Games (30.10-03.11), na którym ukazała się wieść o panelu z twórcami, showrunnerką serialu Lauren S. Hissrich, odtwórczyniami głównych ról Anyą Chalotrą (Yennefer) i Freyą Allan (Ciri) oraz autorem pierwowzoru, Andrzejem Sapkowskim.

Opis Netfliksa:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Showrunnerką „Wiedźmina” jest Lauren S. Hissrich, a w serialu zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), Anyę Chalotrę (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Millie Brady (Renfri), Larsa Mikkelsena (Stregobor), MyAnnę Buring (Tissaia), Annę Shaffer (Triss), Adama Levy’ego (Myszowór) czy Mimi Ndiveni (Fringilla).


Źródło: luccacomicsandgames/Instagram