Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Killer Croc nie powróci w Legionie Samobójców

Adewale Akinnuoye-Agbaje w rozmowie z Yahoo! oświadczył, że osobiście nie czuje potrzeby ponownego wcielenia się w Killer Croca, choć wciąż pozostaje wdzięczny twórcom filmu, że mógł wziąć udział w przedsięwzięciu.

Na bazie wywiadu można dojść do wniosku, że nie tylko Akinnuoye-Agbaje nie będzie brał udziału w realizacji Jamesa Gunna, ale i wykreowana przez niego postać w „Legionie Samobójców” Davida Ayera w ogóle nie pojawi się na ekranie. Wywnioskować to można także ze względu na zapowiedź DC, gdzie ujawniono, że w obrazie Gunna zagości King Shark, czyli postać o zbliżonych do Croca cechach charakterologicznych, a więc będzie w filmie pełnić rolę podobną do Killer Croca w poprzedniej produkcji.

Widzowie oczekują, że Jasem Gunn pokaże zupełnie inne spojrzenie na zespół superzłoczyńców, zaś najbardziej pomocni okażą się utalentowani Idris Elba czy David Dastmalchian. W rolę King Sharka ma wcielić się Steve Agee, a na ekranie ponownie zobaczymy Jaia Courtneya jako Kapitana Boomeranga, Violę Davis jako Amandę Waller, Margot Robbie jako Harley Quinn oraz Joela Kinnamana jako Ricka Flaga. Ponadto, w „The Suicide Squad” zagra John Cena, Daniela Melchior, Storm Reid, Flula Borg, Nathan Fillion, Taika Waititi, Peter Capaldi, Michael Rooker, Sean Gunn, Mayling Ng, Jennifer Holland, Pete Davidson, Juan Diego Botto, Alice Braga, Tinashe Kajese, Julio Ruiz i Joaquín Cosío i Amanda Rabinowitz.

„The Suicide Squad” ma trafić do kin 6 sierpnia 2021 roku.


Źródło: heroichollywood.com