Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Koniec zdjęć na planie Black Widow

Wygląda na to, że zakończyły się zdjęcia na planie „Czarnej Wdowy”, pierwszego filmu czwartej fazy Marvel Cinematic Universe, w którym Scarlett Johansson powraca do roli Natashy Romanoff.

W weekend kaskaderka Lucy-Jayne Murray zamieściła na Instagramie fotografię kilku członków ekipy, potwierdzając, że realizacja projektu dobiegła końca. Przyszedł więc czas na postprodukcję, na którą twórcy – pod kierownictwem Cate Shortland – mają trochę czasu biorąc pod uwagę, że premiera ma odbyć się 1 maja 2020 roku.

W „Czarnej Wdowie” widzowie będą mogli poznać odrobinę wcześniejszych, samodzielnych przygód tytułowej bohaterki, która nie posiada ani nadprzyrodzonych mocy, ani rekompensujących ich braku technologii, tylko korzysta z lat szkolenia i ćwiczeń – będzie to więc pierwszy film w MCU, gdzie główna postać będzie korzystać wyłącznie z własnych (czysto ludzkich) zdolności.

Na ekranie oprócz Johansson będzie można też zobaczyć Florence Pugh („Midsommar”), Rachel Weisz („Faworyta”), Raya Winstone’a („Noe: Wybrany przez Boga”), O.T. Fagbenle’a („Opowieść podręcznej”) i Davida Harboura („Stranger Things”).


Źródło: comicbook.com