Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Kto dołączył do Umbrella Academy?

W drugim sezonie serialu „The Umbrellla Academy”, wyprodukowanego przez Netflix, wystąpią Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland.

Yusuf Gatewood („Good Omens”) ma wcielić się w niejakiego Raymonda, niezwykle pewnego siebie człowieka, przykładnego męża, z którym niemal każdy chciałby się przyjaźnić. Z kolei Ritu Arya („Sherlock”) ma zagrać Lilę, kobietę potrafiącą zmieniać się w zależności od okazji, raz jest genialna, raz szalona. No i posiada dość specyficzne poczucie humoru. Marin Ireland („Jestem legendą”) ma zaś sportretować Sissy, nieustraszoną, bezprecedensową matkę, pragnącą poznać smak życia i prawdziwej miłości.

Zdjęcia do drugiego sezonu wystartowały jakiś czas temu. W obsadzie powrócą Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emma Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher oraz Justin H. Min.

Jeszcze nie zdradzono, kiedy można spodziewać się premiery nowych odcinków.

Opis pierwszego sezonu:

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.


Źródło: variety.com