Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Star Wars – Kylo Ren powróci w prequelu?

Według serwisu We Got This Covered jednym z rozwijanych obecnie w studiu LucasFilm projektów jest prequel „Star Wars”, którego protagonistą ma być Ben Solo.

Trudno powiedzieć, czy obraz będzie samodzielnym filmem (jak „Han Solo”) czy serialem, szykowanym na potrzeby platformy Disney+ (podobnie do serii o Obi Wan-Kenobim). Mówi się tam, że dzieło skupi się na tym jak młody Ben Solo szkolił się pod okiem wuja Luke’a Skywalkera oraz tym, jak Najwyższy Przywódca Snoke przekonał go do przejścia na Ciemną Stronę Mocy.

Star Wars

Być może fani byliby zachwyceni takim rozwiązaniem i przedstawieniem okoliczności przemiany Bena w Kylo. Ale ta historia została już rozwinięta w cyklu komiksów „Star Wars: The Rise of Kylo Ren”. Jednak duża część miłośników uniwersum niekoniecznie preferuje medium komiksowe i wolałby zapoznać się z tymi wydarzeniami na ekranie.

Trzeba także pamiętać, że nic oficjalnie nie zostało potwierdzone, a sam serwis – mimo że często cytowany nawet przez bardziej wiarygodne media – często upowszechniał pogłoski bądź niesprawdzone informacje.

Star Wars

O ile jednak powstanie swego rodzaju geneza postaci Kylo Rena, o tyle można być przekonanym, że jego historia dobiegnie końca w filmie „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Na bazie dotychczas udostępnianych materiałów trudno także oszacować po jakiej stronie ostatecznie opowie się Ren i czy w ogóle dotrwa do finału.

“Star Wars: The Rise of Skywalker” trafi do kin 20 grudnia.


Źródło: epicstream.com