Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Lady Gaga zagra w Strażnikach Galaktyki vol. 3?

Od kilku dni po Sieci krąży pogłoska, że Lady Gaga została wcielona do obsady „Strażników Galaktyki vol. 3”, w których miałaby rzekomo odegrać rolę Lady Lylli, bratniej duszy Rocketa, granego przez Bradleya Coopera.

Co ciekawe, to właśnie postać Rocketa ma być w trzeciej odsłonie bardziej rozbudowana. Mówi się, że twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy przeszłości uwielbianego przez widzów szopa oraz tego, jak wciąż oddziałuje ona na jego los. Podobno Mark Hamill ma odegrać w filmie mrocznego twórcę Raccoona. Dlatego też wskazuje się, że Lady Gaga mogłaby sportretować Lady Lyllę, osobę blisko związaną z Rocketem.

Gaga i Cooper sprawdzili się całkiem nieźle na planie „Narodzin gwiazdy”, filmu, któremu udało się zdobyć Oscara za najlepszą piosenkę. Chemia między nimi była tak wiele, że podejrzewano ich o romans. Poza tym, wiele źródeł podaje, że fani ich kreacji pragną zobaczyć tę parę jeszcze raz we wspólnym występie. Być może to właśnie okazja dla Marvela? Choć studio dotychczas raczej unikało tego typu fanserwisu.

Lady Lylla to humanoidalna, świadoma wydra, dziedziczka imperium planety Halfworld. Zadebiutowała w 1982 roku w historii „Toy War”. Jednak trudno powiedzieć, czy James Gunn będzie trzymał się pierwowzoru, czy będzie chciał nieco bardziej ingerować w materiał źródłowy. Ponadto to tylko przypuszczenie mediów, Gaga ani nikt z Marvel Studios nie skomentował jeszcze tej plotki, nie wiadomo więc, czy w ogóle wystąpi i kogo zagra.


Źródło: wegotthiscovered.com