Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Lady Sif powróci w Thor 4?

Jaimie Alexander, odtwórczyni roli Lady Sif, wyraziła chęć powrotu w „Thor: Love and Thunder”, zamieszczając tweeta w odpowiedzi na post IGN, sugerujący które bohaterki mogłyby objąć stanowisko królowej Nowego Asgardu.

„Thor: Mroczny Świat” i dwa odcinki „Agentów S.H.I.E.L.D.” to ostatnie produkcje, w których Jaimie Alexander podniosła miecz i tarczę Lady Sif, w „Thor: Ragnarok” postać się nie pojawiła – głównie ze względu na udział aktorki w serialu NBC, „Blindspot”. Ale dzięki temu nie pokazano, jak ginie z rąk Heli, dlatego też bohaterka mogłaby powrócić w czwartej odsłonie serii, czego niestety nie można powiedzieć o innych towarzyszach Thora (Wojach Trzech czy Heimdalla).

Na San Diego Comic Con Tessa Thompson zdradziła, że skoro objęła berło króla Nowego Asgardu czas znaleźć sobie królową. Większość fanów podejrzewało, że będzie nią Jane Foster, którą odgrywa w uniwersum powracająca Natalie Portman, ale dotychczas w filmach raczej przedstawiana była jako osoba heteroseksualna, więc może i ktoś inny wróci, aby zasiąść u boku Walkirii?

Na obecną chwilę nie wiadomo prawie nic o nadchodzącym projekcie. W filmie powróci Chris Hemsworth, Tessa Thompson i Natalie Portman, lecz o pozostałej części obsady aktualnie cicho. Sam Taika Waititi póki co milczy, choć kto wie, czy nie zobaczył tweeta Jaimie Alexander i nie zaczął rozważać takiego rozwiązania?

„Thor: Love and Thunder” został zaplanowany na 5 listopada 2021 roku.


Źródło: superherohype.com