Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Lucyfer | W 6. sezonie dostaniemy animowany odcinek!

Pojawiły się nowe informacje o nadchodzącym finałowym sezonie „Lucyfera”. Twórcy szykują nam animowany odcinek przygotowany przez ekipę od „Harley Quinn”.

Już za 2 tygodnie na Netflix zawitają nowe odcinku finałowego sezonu “Lucyfera”, a kampania promocyjna trwa w najlepsze. Teraz jednen showrunnerów serialu, Joe Henderson, w rozmowie z serwisem Collider powiedział, że udało mu się zrealizować jego marzenie: animowany epizod! Było to możliwe dzięki…Covidowi. Pandemia wymusiła konieczność ograniczenia dni zdjęciowych na planie, jednak umożliwiła też podjęcie odważnych decyzji.

Dzięki temu powstał kreskówkowy epizod. Będzie to trzeci odcinek 6. sezonu. Nosi on tytuł nawiązujący do „Flintstonów” – „Yabba Dabba Do Me” i choć nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele na temat jego fabuły, to Henderson co nieco zdradził. Za animowany odcinek odpowiada producentka Jennifer Coyle oraz jej zespół animatorów, którzy tworzą kreskówkę „Harley Quinn”. Poniżej prezentujemy oficjalne zdjęcie promocyjne, które ukazuje Lucyfera (Tom Ellis) i Chloe (Lauren German) w animowanym wydaniu:

„Lucyfer”: sezon 6. zadebiutuje już 10 września na Netflix.