Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Miłość, śmierć i roboty z drugim sezonem!

Fanów netfliksowego serialu „Miłość, śmierć i roboty” Davida Finchera i Tima Millera czeka dobra wieść, włodarze platformy ogłosili, że seria krótkometrażowych filmów otrzyma drugi sezon.

Najwyraźniej osiemnaście epizodów nie wystarczyło, aby zaspokoić widzów, którym wedle ocen serial bardzo przypadł do gustu. Dlatego też wszyscy, co rozsmakowali się w „Miłości, śmierci i robotach” doczekają się dokładki. Jednak nie wiadomo, czy w kolejnym pakiecie znów znajdzie się taka sama liczba odcinków. Ponadto, nie zdradzono, o jakie gatunki, techniki i tematy tym razem zahaczą twórcy.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Jennifer Yuh Nelson („Spawn”, „Kung Fu Panda 3”) dołączyła do produkcji w charakterze dyrektora nadzoru. W zakresie jej obowiązków będzie m.in. kontrolowanie prac nad wszystkimi epizodami drugiego sezonu.

Pierwsza seria „Miłości, śmierci i robotów” zawierała w sobie wiele przeróżnych nurtów, od horroru, przez science fiction, po dramat, a łączenie i zabawa konwencją były jednymi z głównych zalet tytułu. Odcinki wahają się od sześciu do siedemnastu minut – za ich stworzenie odpowiadają rozmaici scenarzyści, reżyserzy i studia specjalizujące się w animacji.


Źródło: comicbook.com/Netflix/Twitter