Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Nastka w Marvelu?

Co chwilę trafia do nas nowa pogłoska dotycząca „The Eternals”, filmu z MCU, którego zobaczymy zapewne jako jednego z pierwszych w czwartej fazie. Obecnie po Sieci krąży news o tym, że Millie Bobby Brown („Stranger Things”) została zaangażowana w produkcję.

Serwis Variety – przy okazji artykułu poświęconego temu, co prawdopodobnie czeka uczestników San Diego Comic Con na panelu Marvela i jakie będzie miało to znaczenie – wspomniał, że Brown dołączyła do obsady „The Eternals”. W artykule serwis mówi ponadto o tym, że Kevin Feige zaprezentuje pierwsze obrazy, które będzie można zobaczyć w ramach nowej fazy MCU. Variety podkreśla, że najważniejszym z nich będzie film o „boskich” istotach, których historię przedstawi Chloé Zhao, a obok Angeliny Jolie, Kumaila Nanjiani i Richarda Maddena, pojawi się właśnie Millie Bobby Brown.

Niemniej, kilka tygodni temu Kevin Feige zapytany w jednym z wywiadów o angaż dla Brown, odparł, że nie będzie ona na razie odgrywać żadnej roli w najbliższych produkcjach kinowego uniwersum Marvela. Sama Millie na podobne pytanie odpowiedziała, że nawet nie słyszała o takim projekcie (czyt. “The Eternals”). Albo więc coś się zmieniło, albo Brown i Feige nie są z fanami do końca szczerzy, albo faktycznie aktorka nie wystąpi w obrazie.

Według komiksów tytułowi “Eternals” to rasa stworzona przez Celestian, mająca stać na straży Ziemi, niejako w opozycji do Deviantów, drugiej rasy wykreowanej przez Celestian, tyle tylko że zdecydowanie mniej szlachetnej. Sami Przedwieczni postrzegani byli przez śmiertelników jako bogowie, zarówno ze względu na nadprzyrodzone zdolności, jak i nieskazitelny wygląd.


Źródło: variety.com/wegotthiscovered.com