Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Natalie Dormer w Wiedźminie?

Po sieci zaczęła krążyć plotka, że Natalie Dormer dołączyła do obsady serialu „Wiedźmin”.

Wszystko rozpoczęło się od tego, że autorkę zauważono na przejażdżce konnej nieopodal miejscowości Surrey w towarzystwie osoby związanej z produkcją „Wiedźmina”. Co ciekawe, to właśnie w tamtej okolicy trwają obecnie zdjęcia do serialu. Z kolei Redanian Intelligence – dotychczas pewne źródło informacji na temat produkcji Netfliksa – sugeruje, że aktora mogłaby zagrać królową Meve albo czarodziejkę Filippę Eilhart.

„The Witcher” to serial oparty na cyklu literackim Andrzeja Sapkowskiego, opowiadającym o przygodach Geralta z Rivii, samotnego łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie. Jednak to właśnie ludzie okazują wobec niego więcej zła niż potwory. Pewnego dnia przeznaczenie doprowadzi go do spotkania z potężną czarownicą i młodą księżniczką.

Do obsady drugiego sezonu dołączy Yasen Atour („Young Wallander”) w roli Coena, Agnes Bjorn („Potwór”) jako Vereena, Paul Bullion („Peaky Blinders”) jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen („Szybcy i wściekli 9”) jako Eskel, Aisha Fabienne Ross („Dziewczyna z portretu”) w roli Lydii, Kristofer Hivju („Gra o tron”) jako Nivellen oraz świeżo upieczona absolwentka szkoły aktorskiej, Mecia Simson, jako Francesca.