Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Nie będzie Nicka Fury’ego w Black Widow?

Samuela L. Jacksona można zobaczyć obecnie w roli Nicka Fury’ego w „Spider-Man: Daleko od domu”, wyświetlanego w kinach, a premiera widowiska wiąże się z udziałem aktora w promocji, udzielaniem wywiadów i udziałem w spotkaniach. I właśnie podczas jednego z nich – w rozmowie z Comics Explained – zdradził, że dotychczas nie został zaangażowany w prace nad „Black Widow”.

Być może niektórzy będą zdziwieni – o ile oczywiście Fury nie pojawi się w jej genezie – gdyż w wersji MCU to on wcielił ją w szeregi T.A.R.C.Z.Y., co sam Jackson przyznał choćby we wspomnianym wywiadzie. Dla niego to także dość zastanawiająca sytuacja. Dodaje, że Fury jest związany z nią najbliżej (jeżeli chodzi o superbohaterów), no i sam aktor jest wielkim fanem Natashy, wierzy w sukces produkcji i z pewnością będzie dla niego swego rodzaju szokiem, gdy nie pokaże się w tym filmie, biorąc pod uwagę, jaką rolę odegrał w rozwoju jej postaci.

Na razie prowadzone są początkowe zdjęcie do filmu, więc Jackson może zostać jeszcze zaangażowany, choć z drugiej strony być może wypowiedź aktora lekko mija się z prawdą i nie jest w wywiadzie do końca szczery. Trzeba mieć również na uwadze to, że film o Czarnej Wdowie może znaleźć finał nim spotkała ona Fury’ego, a ten wątek zostanie podjęty dopiero w kolejnej bądź kolejnych częściach jej solowych przygód.

Nick Fury pojawił się dotychczas w “Iron Man”, “Iron Man 2”, “Thor”, “Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”, „Avengers”, „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, „Avengers: Czas Ultrona”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Kapitan Marvel”, „Avengers: Endgame” i „Spider-Man: Daleko od domu”. Miał też epizod w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.”.


Źródło: comicbook.com