Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Obsada Eternals razem na zdjęciu!


Entertainment Weekly zaprezentowało pierwszą fotografię, na której można zobaczyć większość odtwórców grupy bohaterów z przyszłorocznego „Eternals”.

Widowisko reżyserowane przez Chloé Zhao wciąż pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych produkcji w Marvel Cinematic Universe, ponieważ na obecną chwilę niewiele o niej właściwie wiadomo, mimo że przedstawiono o wiele więcej informacji niż na temat innych zapowiedzianych w zeszłą sobotę na San Diego Comic Con filmów. Dzieje się tak zapewne dlatego, że większość pozostałych produkcji albo zaprezentuje solowe perypetie znanych już bohaterów, albo takich, które będą mogły ściślej korzystać z komiksowych pierwowzorów. „Eternals” są o tyle problematyczni, że muszą dopasować się jakoś do zbudowanego już przez wcześniejsze obrazy świata. Chyba że ich przygody będą rozgrywać się w innej rzeczywistości.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Icarus), Angelina Jolie (Thena), Kumail Nanjiani (Kingo), Brie Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Macary), Don Lee (Gilgamesz) oraz Lia McHugh (Spirite).

Podobno główna obsada wydaje się podekscytowana zaangażowaniem w tak wielkie przedsięwzięcie. Niektórzy z nich obiecują, że włożą wiele pracy, aby sprostać temu wyzwaniu i dać widzom pełnowartościowy produkt.

„Eternals” mają zagościć w kinach 6 listopada 2020 roku.


Źródło: comicbook.com