Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Od króla Artura do Green Arrowa?

W Sieci zaczęła krążyć plotka jakoby Charlie Hunnam miał być rozpatrywany do roli Olivera Queena vel Green Arrowa w DC Extended Universe.

Fani od dawna wskazują, że ze względu na fizyczne atrybuty aktor pasowałby do sportretowania bohatera na wielkim ekranie, a teraz mówi się o tym, że Warner Bros. wzięło go pod uwagę w kształtujących się na nowo planach.

Aktualnie nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat wprowadzenia Green Arrowa do kinowego uniwersum DC, ale wiadomo, że koncepcje rozwoju marki przechodzą radykalne reformacje, dlatego trudno ocenić, czy pogłoski o tym są domniemaniem, wyciekiem czy wieścią całkowicie wyssaną z palca. Można być niemal pewnym, że Warner Bros. nie ma zamiaru robić nic związanego z nim w najbliższych latach. Podobno jedną z motywacji ma być odetchnięcie po zakończeniu serialu na stacji The CW.

We Got This Covered powołało się na kilka źródeł, według których gwiazda „Sons of Anarchy” została wpisana na listę castingową Warner Bros. Serwis zaznacza, że to wcale nie potwierdza zaangażowania go w produkcję, ani pozytywnego przejścia castingu – osób które mogłyby wcielić się w postać Olivera Queena ma być na liście jeszcze więcej. Sam Hunnam ma na obecną chwilę wyłącznie rozważany.

Umieszczenie Queena w DCEU sugeruje również pojawienie się jego komiksowej żony Black Canary w nadchodzącym „Birds of Prey” – być może twórcy planują wprowadzenie go wraz z solowym filmie o bohaterce, o którym od pewnego czasu krążą plotki. Ale wiele wskazuje na to, że dopiero po tym, jak okaże się, że Cannary jest wystarczająco popularna, poświęcony jej obraz dostanie zielone światło.

Podobno Hunnam jest optymistycznie nastawiony do takiej wizji, co miał podkreślić w jednym z wywiadów udzielonych w 2017 roku. Jednak na razie całość lepiej traktować jako mniej lub bardziej prawdopodobną pogłoskę.


Źródło: wegotthiscovered.com