Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Rytualny mord na terenie Europejskiego Ośrodka Badań Jądrowych CERN?

 

Zabawy pracowników CERN w Genewie skończyły się skandalem medialnym. Do Internetu trafił filmik nagrany przez jednego ze świadków tej „imprezy” w klimacie rodem z powieści Dana Browna. Obejrzyjcie materiał poniżej!

Osoby, które na co dzień zajmują się ważnymi naukowymi projektami w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN, m.in. przy Wielkim Zderzaczem Hadronów, jak się okazuje mają ogromne (i specyficzne) poczucie humoru.

Naukowcy przy pomniku hinduskiego boga Śiwy, znajdującym się na terenie kampusu ośrodka, odegrali scenkę rytualnego złożenia ofiary z kobiety. Klimat całego „okultystycznego incydentu” był niezwykle mroczny i realistyczny – na tyle by wystraszyć przypadkowego świadka, co możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo. CERN w szwajcarskiej Genewie, zaraz poleje się krew niewinnej ofiary:

Trzeba przyznać, że naukowcy posiadają zacięcie aktorskie – odtworzyli klimat jak ze zgromadzenia masońskiego czy bractwa Iluminatów („Anioły i Demony” Dana Browna). Jednakże teraz uczestników tej „inscenizacji” czeka wewnętrzne śledztwo, gdyż CERN nie akceptuje takich zachowań na terenie swojej placówki.

Winni z pewnością zostaną odnalezieni i pociągnięci do odpowiedzialności, gdyż by dostać się na teren CERN niezbędne są specjalne karty wstępu – dotyczy to zarówno pracowników, jak i gości kampusu, bez względu na porę dnia. Amatorzy żartobliwych mistycznych występów narazili się władzom CERN, a rzecznik organizacji podkreślił, że poczucie humoru niektórych osób wykracza poza granice dobrego smaku i zachowania.

Źródło: newsweek.pl/nauka