Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

SDCC 2019: Czarna Wdowa z Taskmasterem!

W sobotę prezentacja nowych produkcji Marvel Studios sprawiła, że media zalała fala informacji i materiałów z wydarzenia, dziejącego się w ramach San Diego Comic Con. Jednym z nich jest zaprezentowanie Czarnej Wdowy z antagonistą jej solowego filmu.

Andy Park, dyrektor ds. rozwoju wizualnego, zamieścił zdjęcie prezentujące pierwszy oficjalny materiał z Taskmasterem. Na udostępnionej grafice widać starcie między złoczyńcą a Czarną Wdową. Może to wskazywać, że będzie głównym złym filmu, choć nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Jeżeli wierzyć plotką obraz będzie dział się krótko po wydarzeniach z „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”, mają pojawić się też retrospekcje z „Czasu Ultrona”. Według jednej z relacji sama bohaterka trafi do Budapesztu, gdzie stanie twarzą w twarz z postacią graną przez Florence Pugh – będą w siebie celować, dojdzie do walki, w której zdemolują co najmniej kuchnię.

W obsadzie filmu znaleźli się – oprócz Scarlett Johansson („Ona”) i Florence Pugh („Midsommar: W biały dzień”) – David Harbour („Stranger Things”), Ray Winstone („Vincent”), Rachel Weisz (“Wierny ogrodnik”) i O.T. Fagbenle („Opowieść podręcznej”). Reżyserią zajęła się Cate Shortland („Lore”), scenariuszem natomiast Ned Benson („Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni”) i Jac Schaeffer („Oszustki”).

„Czarna Wdowa” trafi do kin 1 maja 2020 roku.


Źródło: comicbook.com